Для волинських бізнесменів створять сайт про правила співпраці з Європейським Союзом

Фото: Руслан Пилипчук

Новостворене управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської ОДА буде мати інтернет–сторінку, на якій інформуватиме виробників про правила співпраці з Європейським Союзом.

В зв'язку з вступом у дію угоди про вільну торгівлю з ЄС з 1 січня першочерговим завданням управління з даного питання буде донесення інформації виробникам про співпрацю з ЄС. Про це "Конкуренту" повідомив начальник управління Юрій Кресак.

"Плануємо створити інтернет-сторінку з необхідною інформацією. Також будемо запроваджувати проекти для навчання малого бізнесу роботі в нових умовах, плануємо провести низку круглих столів, на яких успішні бізнесмени ділитимуться досвідом з адаптації до ринку ЄС",- розповідає Юрій Кресак.

Нагадаємо, що 14 грудня голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик повідомив про створення нового структурного підрозділу ОДА.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.12.2015 12:37
Переглядів400
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг