Млявий Порошенко, міністр-гопнік та піарщик-Міхо, - волинські політики про віп-скандал

Волинські політики виявилися щедрими на критику фігурантів політичного скандалу за участі Арсена Авакова та Міхеіла Саакашвілі.

Екстравагантна поведінка топ-чиновників дала привід для журналістів та аналітиків зробити висновки про конфлікт між командою президента та прем'єра, який уже яскраво помітно у публічній площині.

"Конкурент" зібрав коментарі лідерів провідних місцевих політсил щодо перепалки міністра МВС з головою Одеської ОДА.

Голова фракції "Свобода" у Волинській обласній раді Анатолій Вітів:

"На мою думку обоє повинні піти у відставку,неприпустима така поведінка в присутності президента, наш президент в результаті цього конфлікту втрачає в очах суспільства будь-яку легітимність.І Аваков, І Саакашвілі займаються піаром, а реально про інтереси України вони не думають. Аваков людина корумпована, яка намагається знищити усіх патріотів і пересажати усіх по тюрмах. Насправді боротьби з корупцією нема, корупціонери не можуть боротися самі з собою, не може поборити корупцію Аваков чи Яценюк".

Голова фракції "Свобода" у Луцькій міській раді Микола Федік :

"Перш за все при перегляді фрагменту відео, я спочатку не міг зрозуміти, в якій країні вона відбувається. Президент, прем'єр, міністр внутрішніх справ, голова ОДА – усі вони спілкуються, сперечаються, а також ображають одне одного (а дехто вживає нецензурні слова) на російській мові. Можливо, це було засідання російської ради реформ? А можливо, малоросійської чи новоросійської? Важко сказати. Однак за всім цим видно, що патріотизм наших можновладців є штучним, публічним і награним. Стосовно ж самого конфлікту, то в першу чергу мене обурило те, що міністр внутрішніх справ веде себе як гопник з підворотні. Така поведінка і такий тон неприпустимі. Усі українці на собі можуть відчути наслідки діяльності уряду Яценюка. І відповісти на питання – корумпований він чи ні. Сподіваюсь, цей конфлікт прискорить зміни у владі і справжні корупціонери будуть виведені на чисту воду. Водночас, дуже не хотілось би, щоб він став черговим шоу чи випусканням пару. Шоу, яке подобається дивитися народу, але яке немає жодних наслідків. Тому я схиляюсь до думки, що всі без винятку присутні у тій залі зараз зайняті імітацією реформ і виголошенням бурхливих промов, ніж реальною роботою".

Секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко:

"Я завжди буду відстоювати публічність та відкритість влади, але з дотриманням поваги та з аргументованими заявами по відношенню один до одного. Якщо ми будемо перетворювати цю політичну площину у з'ясування стосунків на підвищених тонах - це мало буде нагадувати вищі політичні органи країни. Я вважаю, що учасники конфлікту повинні понести найвищу ступінь відповідальності".

Депутат Волинської обласної ради у складі фракції "Батьківщина" Сергій Слабенко:

"Я вважаю, що не краще місце було вибрано для з'ясування стосунків, якщо один суб'єкт знає, що відбувається порушення законодавства, він в праві звернутися до правоохоронних органів, а інший суб'єкт має право захищатися в межах і в спосіб закону. Українські політики повинні бути цивілізованими".

Голова фракції "Солідарність" у Волинській обласній раді Володимир Бондар:

"Якщо брати саму суть конфлікту, то очевидна для більшості українців неефективність роботи Міністерства внутрішніх справ під керівництвом пана Авакова, я не знаю чи відповідають дійсності звинувачення пана Саакашвілі , але те, що міліція працює неефективно ми можемо спостерігати не тільки на загальноукраїнському рівні, а й на місцевому. Я розумію, що є реформа органів внутрішніх справ, але вона не вирішує тих питань, котрі вона повинна вирішувати.Чого варта та ж сама проблема із незаконним видобутком бурштину, інші резонансні речі, і ніякої серйозної реакції збоку МВС немає. Я вважаю, що всім звинуваченням, які були висловлені, повинна бути надана правова оцінка і поки вона буде проводитися керівники, які прийняли участь в конфлікті повинні відмовитися від своїх повноважень, щоб ніяким чином не впливати на слідство".

Голова фракції "Укроп" у Луцькій міській раді Ігор Поліщук:

"Вважаю ганебною та неприпустимою таку поведінку високопосадовців в публічній площині. Така поведінка високопосадовців дедалі більше віддаляє нас від напрацювання нормальних ділових та партнерських стосунків із цивілізованими, економічно розвинутими державами. Вважаю винними у конфлікті обидвох учасників, адже Саакашвілі у своєму звичному неадекватному стилі, виголошуючи популістичні заяви спровокував Авакова, який повівся на цю провокацію і поводив себе ще гірше, ніж Саакашвілі. Дивує млява та неоднозначна поведінка Президента під час конфлікту, який фактично нічого не зробив аби його припинити".

Голова фракції "Наш Край" у Волинській обласній раді Святослав Кравчук:

"Президент повинен був прийняти якісь міри, а не давати можливість двом посадовим особам влаштовувати концерт на такій важливій нараді, він повинен звільнити і прем'єр-міністра, і Авакова, і Саакашвілі та призначити розслідування".

Народний депутат Ігор Лапін в коментарі для "Волинського Агентства Розслідувань"

"Саакашвілі – провокатор, шоумен і популіст, який замість іти в Генпрокуратуру з документами, розхитує за рахунок скандалів суспільну думку українців. З ним давно перестали спілкуватися в Європі і США політики, які себе поважають. На жаль, вони раніше розкусили суть його популізму. Ми не бачили звіту за півроку роботи на посаді голови Одеської області і змін у регіоні теж не видно. Міхо та його команда просто сіли на схеми в Одеській митниці. Я був про нього кращої думки, коли спочатку від нього ішов конструктив, але зараз бачу намагання розхитати політикум і лише бла-бла-бла. Міша, не очкуй! Маєш докази – іди до Шокіна".

Депутат Волинської обласної ради від партії "Самопоміч" Михайло Імберовський

"У нас держава не надає високих стандартів життя, а надає видовища людям і зовсім не займається покращенням добробуту і життя суспільства. Що стосується Авакова та Саакашвілі, то у європейській країні, наступного дня і один, і другий вже покинули б свої пости. Президент в свою чергу мовчки спостерігав за цим всім і не показав себе лідером нації. Якщо пан Саакашвілі має докази злочинів, нехай оприлюднить, а Аваков, якщо не готовий проводити реформу, нехай звільнить своє місце іншому, ефективному менеджеру. Я вважаю, що це шоу робиться для того, аби відволікти людей від їхніх проблем".

Автор:Руслан Пилипчук
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.12.2015 14:00
Переглядів799
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
02:11
19.12.2015
волинянин
Як ви усі осточортіли, ви самі усі марові зі стажем в законі корупціонери і хабарники займаєтесю БЛЯ БЛЯ БЛЯ...
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг