Ковельську медустанову на півмільйона обладнає львівська фірма

Львівська фірма "Сучасні медичні системи" виграла конкурсні торги на придбання для ковельської медичної установи 4-х канального комп'ютерного електронейроміографа за 450 тисяч гривень.

Днями, Ковельське міське територіальне медичне об'єднання провело відкриті торги, аби визначити підрядника на поставлення устаткування "Нейрон-МВП-4" для багатофункціонального комп'ютерного дослідження ЕМГ, ВП, ЕРГ та ОАЕ, – повідомляє видання "Під прицілом".

Так, на розгляд комітету конкурсних торгів було подано дві пропозиції: одна – від ТзОВ "Медсервісгруп", яке оцінило свої послуги у 463,5 тисяч гривень, в свою чергу ТзОВ "Сучасні медичні системи" запропонувало поставити даний медичний прилад за 450 тисяч гривень.

Опісля розгляду всіх пропозицій члени конкурсних торгів надали перевагу львівській фірмі "Сучасні медичні системи".

Відтак, за результатами тендеру дана фірма отримає 450 тисяч гривень з місцевого бюджету, аби вчасно поставити електронейроміограф.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.12.2015 09:55
Переглядів441
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг