Комунальні підприємства на Волині перевірить спеціальна комісія

У Волинській обласній раді запрацювала тимчасова комісія, яка перевірить комунальні підприємства, установи та бюджетні організації, котрі є в обласному підпорядкуванні.

Таких підприємств і організацій є 101. І комісія сьогодні провела своє перше засідання, – інформує на власній сторінці у Facebook депутат Костянтин Зінкевич.

Депутати вирішили, що має бути проведений бухгалтерський аудит, економічна оцінка діяльності та перспектив підприємства, а також юридична оцінка діяльності підприємства та його керівника. Простими словами, треба подивитись, що тут було, поки нас не було. І хто як керував та чого досяг.

"Потрібно відібрати установи, які будуть перевірятись в першу чергу. Критерії відбору обговорювались різні, в т. ч. очевидна безгосподарність і близький термін закінчення контракту з керівником установи (на фото виділена дата закінчення контракту). Так як члени комісії та спеціалісти виконкому Волинської облради не можуть знати багатьох деталей про роботу поданих у переліку підприємств, то прийняли рішення звернутись до громадськості по допомогу. Будуть оголошення в газетах, будуть поставлені скриньки у згаданих установах, але досвід каже, що Фейсбучна "циганська" пошта часом працює краще", – каже Зінкевич.

"Отже, хто має зауваження до роботи та інформацію про підприємства, організації, яку варто було б опрацювати членам Тимчасової комісії Волинської облради, просимо надсилати її на електронну скриньку [post@volynrada.gov.ua]. Зрештою, можна мені, як членові комісії від "Самопомочі", у "приват". Також просимо зголошуватись приватних аудиторів, які готові будуть за невеликі гроші попрацювати в інтересах громади з документами комунальних підприємств. Цікавими для комісії будуть також рекомендації експертів, за якими критеріями, крім господарської діяльності, варто оцінювати роботу медичних та освітніх закладів", – наголосив депутат.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.12.2015 11:59
Переглядів420
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг