Чому волинські підприємці вийшли на мітинг

Близько півсотні людей прийшло до стін Волинської обласної державної адміністрації, щоб висловити протест щодо змін у Податковому кодексі.

Підприємці під час мітингу 18 грудня заявили, що нововедення, які пропонує Мінфін, призведуть до негативного впливу на споживача, оскільки доведеться піднімати ціни на свої товари та послуги.

"У цих змінах ми вбачаємо великі ризики, бо спрощена система оподаткування повністю зникає, лишається тільки перша група. Це викличе збільшення самого податку, збільшення витрат на адміністрування: введення розрахункових касових апаратів, ведення складної бухгалтерії, що лягає тягарем на плечі підприємців", - пояснює виконавчий директор Асоціації захисту прав малого та середнього бізнесу "Бізнес Волині" Ігор Дильов біля Волинської ОДА.

Під час акції активісти зачитали відповідну резолюцію, котру передали до рук заступника голови Волинської ОДА Сергія Кошарука. У резолюції йдеться про те, що реформа є невчасною, непріоритетною, такою, що зменшує соціальний добробут і погіршує умови ведення бізнесу для усіх категорій платників.

У свою чергу Сергій Кошарук прокоментував дану подію "Конкуренту":

"У Податковому кодексі багато речей, які не сприймаються підприємницьким колом. Є багато дискусійних моментів, на сьогодні. Швидше за все, проект Бюджету 2016 року буде прийматися лише в частині захищених статей, тому продовжиться дискусія між владою та підприємцями. Звісно, всім би хотілося працювати з мінімальним податковим навантаженням, але нам потрібно робити соціальні та багато інших виплат, які держава зобов'язана гарантувати. Ми сподіваємось, що остаточна редакція Податкового кодексу буде максимально враховувати інтереси всіх сторін", - говорить Кошарук.

Посадовець зауважив, що обласна адміністрація зробить усе, аби мітингувальники були почуті.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.12.2015 17:38
Переглядів458
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг