Росіяни заблокували волинське інтернет-видання через "екстремізм"

Російська федеральна служба з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій надіслала інтернет-виданню "БУГ" лист-попередження про те, що заблокує доступ до сайта через публікацію про "Правий сектор".

Іноземна служба закидає західноволинському виданню "розміщені матеріали, що містять заклики до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових ( публічних ) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку", – інформує видання.

Про те, що російська служба має претензії до інтернет-видання Західної Волині, журналісти дізналися із листа, який надійшов на офіційну пошту видання ввечері 25-го квітня.

У документі до попередження Роскомнагляд зазначив, що їх невлаштовує опублікована інформація та детальна інструкція про те, як "задобрити" російську службу.

"Інформаційно-пропагандистський супровід діяльності українських націоналістичних організацій, визнаних екстремістськими рішенням Верховного Суду Російської Федерації від 17.11.2014: "Правий сектор", "Українська національна асамблея – Українська народна самооборона"(УНА-УНСО), "Тризуб ім. Степана Бандери", "Братство". На ресурсі містяться відомості про результати деструктивної діяльності названих націоналістичних угруповань, пропагується ідеологія відомих терористів, нацистів і їх союзників, формуються антиросійські установки, поширюються заклики у здійсненню насильницьких дій з політичних, расовими, національними та релігійними мотивами. Сторінки і спільноти, метою створення яких є пропаганда ідей вищевказаних екстремістських угруповань, діяльність яких на території Російської Федерації заборонена", – йдеться у повідомленні росіян.

Публікація, яка викликала таке обурення в іноземної служби, була оприлюдена 30-го січня 2015-го року. У ній йшлосі про те, що у Володимирі-Волинському та районі усіх охочих стати на захист територіальної цілісності України кличуть у Третій запасний батальйон Добровольчого українського корпусу (ДУК).

Своєю чергою, журналісти інтернет-видання "БУГ" не вважають жодну із перерахованих націоналістичних організацій екстремістами.

!В редакційній політиці видання ніяких змін не передбачаєтьсята, і ми надалі плануємо висвітлювати події пов'язані із діяльність "Правого Сектору", УНА-УНСО та інших націоналістичних організацій. Зазначаємо, що публікація яка "невлаштовує" іноземну службу, не єдина оприлюднена на сторінках інтернет-видання "БУГ". Окрім висвітлення подій, пов'язоних з діяльностю "Правого Сектору", ми публікуємо ефіри із місцевими очільниками національно-патріотичних організацій, а також висвітлюємо заходи національно-патріотичного спрямування. Для нас є важливою позиція і ставлення наших читачів, а не служб країни-агросора" – зазначили у редакції видання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
26.04.2016 12:47
Переглядів369
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг