Волинський пансіонат «Шацькі озера» повернуть у держвласність

Вищий господарський суд України залишив у силі рішення господарського суду Волинської області від 07 липня 2015 року, яким задоволено позов прокурора області в інтересах держави в особі Фонду державного майна України.

Позов стосувався визнання незаконним та скасування рішення виконкому Світязької сільради про оформлення права власності на будівлі пансіонату "Шацькі озера", скасування державної реєстрації свідоцтва про право власності та визнання права власності на ці будівлі за державою, - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Волинської області.

Ще у 2011 році прокуратура звернулася з цим позовом до суду, адже перевіркою було встановлено, що у січні 2001 року Світязька сільська рада, не перевіривши правовстановлюючі документи ЗАТ "Волиньтурист" та залишивши поза увагою той факт, що майно пансіонату "Шацькі озера" знаходиться у господарському віданні товариства (а це не є підставою для набуття права власності!), прийняла рішення про визнання права власності на пансіонат за "Волиньтуристом".

На підставі вказаного рішення товариству було видано свідоцтво про право власності на будівлі та споруди пансіонату "Шацькі озера", яке у липні 2009 року зареєстроване у Реєстрі прав власності на нерухоме майно.

Прокуратура області, вважаючи, що ЗАТ "Волиньтурист" набуло право власності на незаконних підставах, відтак рішення сільради є незаконним і незаконною є й державна реєстрація свідоцтва про право власності, усі ці роки відстоювала свою позицію в судах різних інстанцій і таки домоглася того, аби комплекс будівель пансіонату вартістю понад 18 мільйонів гривень повернули у державну власність.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.12.2015 16:19
Переглядів457
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг