У голови ОДА – новий заступник

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик призначив собі першого заступника.

Про це він розповів 4 травня під час оперативної наради, – пише Волинський інформаційний портал.

Розпорядженням від 28 квітня Гунчик призначив Олександра Степанцова на посаду першого заступника голови ОДА за погодження з Кабінетом Міністрів та Адміністрацією Президента. Степанцову присвоїли також 5 ранг держслужбовця.

Нагадаємо, що до цього Олександр Степанцов працював на посаді радника голови облдержадміністрації.

Довідка:

Олександр Борисович Степанцов 1973 року народження. Мешкає у Луцьку. Закінчив Львівський інститут Української академії внутрішніх справ за спеціальністю "Правоохоронна діяльність" та Волинський державний університет імені Лесі Українки – "Правознавство".

Працював у правоохоронних органах та приватних структурах. Був на посаді головного спеціаліста ВОТВ Антимонопольного комітету України. З 2005-го ­ начальник юридичного управління ВАТ "Луцький автомобільний завод", з 2009-го працював на такій же посаді на ДП "Автоскладальний завод №1" Акціонерного товариства "Автомобільна компанія "Богдан Моторс".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.05.2016 09:26
Переглядів831
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг