Волинські імпортери автотранспорту вимагають розблокувати їхню роботу

Громадська спілка "Асоціація імпортерів автотранспорту" звернулася до голів Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика та Волинської облради Ігоря Палиці із вимогою посприяти у налагодженні Кабміном системи реєстрації автомобілів, що були у вжитку.

За словами підприємців, в Україні близько місяця є така проблема, що люди, які придбали машини, не можуть їх зареєструвати. Пише видання "ВІП".

У постанові Кабміну від 18 листопада 2015-го року "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації транспортних засобів", яка відмінила довідку-рахунок і замінила її довідкою про продаж, прописали тільки "нові автомобілі".

Помилку, нібито, одразу ж помітили і вже 19-го внесли зміни. Проте громадяни, які купують потримані машини, із 18 листопада просто не можуть їх зареєструвати, бо сервісні центри МВС (колишні МРЕО – авт.) не мають для цього алгоритму дій.

За словами підприємців, які прийшли на зустріч, влада проявляє байдужість до цієї проблеми. Присутні висловили готовність до протестів, зокрема перекриття доріг. Приводом до цього може стати бездіяльність Кабміну щодо цього питання на засіданні, яке має відбутися 23 грудня.

Представник "Асоціація імпортерів автотранспорту" Юрій Матчук, нагадав, що 70% надходжень до митної служби – від розмитнення транспортних засобів. За жовтень Волинська митниця перевиконала план на 86 мільйонів гривень. Із них 43 мільйони пішли у бюджет області.

Унаслідок постанови Кабміну ринок потриманих автомобілів опинився під великою загрозою. Чоловіка обурило, що влада не приділяє такому важливому питанню належної уваги.

Заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик запевнив, що передасть Ігорю Палиці їхнє звернення. Він уточнив, що найліпше цю проблему взагалі можна було б спробувати вирішити телефонним дзвінком. Чи, можливо, й документом на основі звернення за підписом двох голів.

Заступник голови ОДА Сергій Кошарук повідомив, що йому приємно бачити свідомих людей, які об'єдналися для вирішення проблеми мирним шляхом. Він також наголосив, що має бути офіційне звернення, бо чиновники діють у межах закону.

Кошарук уточнив, що звертатися треба все ж до тих, хто може вплинути на процес. А вони, своєю чергою, через звернення на Київ покажуть, що питання важливе і має бути внесено на засідання Кабміну.

Підприємці пообіцяли чекати засідання Кабміну. Від того, почують їх чи ні, залежатимуть їхні подальші дії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.12.2015 12:55
Переглядів445
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг