Підприємство "Агенція розвитку Єврорегіону "Буг"" можуть ліквідувати

В березні 2016 вирішуватимуть, чи продовжать термін контракту, чи ліквідують КП "Агенція розвитку Єврорегіону "Буг".

На комісії Волинської облради з питань міжнародного співробітництва зовнішньоекономічних зв'язків та інвестицій 22 грудня вирішили, що термін дії контракту з директором комунальної установи "Агенція розвитку Єврорегіону "Буг" Іриною Ітані продовжать до 1 березня 2016 року. Повідомляє видання ВолиньPost.

У цей час працюватиме тимчасова контрольна комісія, яка вивчить роботу КП "Агенція розвитку Єврорегіону "Буг", і першого березня надасть висновки, згідно яких прийматиметься рішення: чи голосувати за продовження дії контракту, або ж, навпаки, за ліквідацію згаданого КП.

Ірина Ітані зазначила, що завдяки Агенції реалізований проект реконструкції будинку культури у селі Михлин Горохівського району вартістю 907 757 тисяч євро, а також в процесі реалізації знаходиться проект створення Єдиної фермерської бази на території Волинської області України, Люблінського воєводства Республіки Польща та Брестської області Білорусі.

Голова Волиньради Ігор Палиця висловив думку, що для продуктивнішої роботи ця комісія повинна засідати щодня.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.12.2015 14:06
Переглядів585
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг