Волинську митницю готова реформувати британська компанія

Міністерством фінансів України планує передати Волинську митницю в управління британській компанії Crown Agents.

Ініціативу передачі окремих митних служб в управління спеціалізованим іноземним компаніям подав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, - повідомляє Forbes Україна.

В управління також будуть передані Закарпатська, Львівська, та Чернівецька митниці.

"Наскільки ми знаємо, міністерство має прийняти якесь конкретне рішення до кінця року. Однак існує сумнів, що таке рішення буде прийнято", − повідомив старший радник компанії Crown Agents Пол Річардс.

Разом з тим він висловив готовність і бажання компанії швидко включитися в реальний процес реформування митниці.

Радник Сrown Agents розповів, що Мінфін звернувся в компанію для визначення потреб українських митних органів та сприяння у реформуванні митної системи. Перша зустріч представників міністерства і компанії відбулася близько шести місяців тому. Після чого пройшли зустрічі з главою Державної фіскальної служби (ДФС) Романом Насіровим і керівництвом митниці.

За словами П.Річардса, в даний час Мінфін розробляє документ, в якому викладає свої погляди і потреби. У свою чергу компанія готується надати свої коментарі та пропозиції.

Він також зазначив, що Сrown Agents − не єдина компанія, до якої звернулося міністерство з даного питання.

А.Яценюк вважає, що це сприятиме активізації боротьби з контрабандою та збільшенню надходження доходів від роботи відомств, а також допоможе підготувати працівників до подальшої роботи у реформованій українській митниці.

Крім того, у квітні цього року голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк заявив, що Кабмін позитивно сприйняв пропозицію передати управління українською митницею іноземним експертам, і прем'єр-міністр віддав доручення міністру економрозвитку і торгівлі детально опрацювати таку можливість.

У середині червня Березюк повідомив, що компанія з Великобританії зацікавилася ідеєю отримати в управління українську митницю.

"Була пропозиція віддати митницю під контроль чи аутсорс на півтора року аутсорсинговим компаніям Німеччини, Британії, Швейцарії. Так от, за допомогою посольства Британії, у співпраці з комітетом, є компанія, яка це робить у світі дуже успішно", − сказав він на засіданні погоджувальної ради, не уточнивши назви компанії.

Сrown Agents − міжнародна девелоперська компанія з головним офісом у Великобританії, що спеціалізується на наданні допомоги урядам держав по всьому світу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
23.12.2015 09:23
Переглядів487
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг