"Розберемося не лише об'єктивно, а й по-людськи", – Луценко про 51 бригаду

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що ні про яке переслідування бійців 51-бригади не може бути мови. Однак прийти до прокуратури і надати пояснення військовим необхідно, бо лише так можна встановити істину.

Про це він розповів під час зустрічі з громадськими активістами 23 травня у Києві.

"З державного боку я розумію, що в жодному випадку не можна закривати очі на реальне дезертирство чи ухилення від служби, з іншого боку, будучи сам із Рівного, відчуваю не закриту рану Волині", - зазначив Луценко.

Генпрокурор запевнив, що зараз прийшов час зробити те, що не зробили у Рівненській військовій прокуратурі: розібратися з кожним окремо.

Для цього, на думку Юрія Луценка, треба зробити декілька кроків.

"По-перше, поновити довіру бійців, які формально перебувають у розшуку. Тому ми дали команду: щодо тих, хто вже прийшов і написав певні пояснення, справи закрити за зміною обставин. По-друге, треба ретельно розібратися з кожним: є реальні дезертири (хоча я не вважаю, що вони повинні бути покарані тюремними термінами), і є люди, які діяли під тиском обставин, - це зовсім інша ситуація. І третє: розслідування дій командирів має бути закінченим", - повідомив генпрокурор.

Луценко запевнив присутніх, що усі справи сконцентрують у Луцьку і солдатам не доведеться їздити до інших областей. У тих, хто прийде, відберуть пояснення і, якщо немає інших свідчень, одразу закриватимуть справи. Юрій Луценко наполягає: з'явитися необхідно. Також генпрокурор зазначив, що силами обласної ради повинні організувати адвокатський супровід бійцям.

"Розберемося з цим не тільки об'єктивно, але й по-людськи", - зазначив він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.05.2016 17:34
Переглядів657
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг