"Модерн-Експо"представив нову розробку для онлайн-бізнесу

Міжнародний холдигн "Modern-Expo Group" буде виробляти обладнення для електронної комерції - почтомат.

Презентація продукту відбулася в рамках конференції Ukrainian E-commerce Expert в місті Києві, під час якої були присутні понад 200 учасників ринку електронної торгівлі і більше 20 провідних українських і зарубіжних експертів.

"Почтомат - це технологія, фактично торгівельне обладнання, яке використовується в європейських країнах, як зовні будівель так і всередині супермаркетів, гіпермаркетів, через інтернет-магазини, логістичні оператори, служби доставки. Ми вважаємо, що не можна зупинятися, потрібно розвиватися і шукати нові технології, які не тільки дозволять нам бути кращими в традиційних продуктах, але й в таких речах, - розповідає начальник маркетингового відділу "Модерн-Експо" Микола Жичук.

Вихід з новими продуктами на ринок логістів на ринок операторів, які займаються E-commers є дуже актуальним напрямком. Тому що незважаючи на падаючий ринок, онлайн-торгівля росте, відкриваються інтернет-магазини, склади, розвивають себе логістичні компанії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.12.2015 09:41
Переглядів537
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг