Поляки й білоруси забезпечили прикордонників Волині снігоходами й тепловізорами

У Любомльському районі Волині на українсько-польському кордоні унаслідок співпраці між Польщею, Білоруссю та Україною відкрили оновлене відділення інспекторів прикордонної служби "Новоугрузьке".

Повна реконструкція відділення, яке входить до відділу прикордонної служби "Грабове", відбулася 23 грудня у рамках проекту "Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби" за Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна Європейського інструменту сусідства та партнерства. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонної служби.

У заході взяли участь Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюк, Генеральний Консул Республіки Польща в місті Луцьк пані Беата Бживчи, заступник коменданта Надбужанського загону Прикордонної варти Республіки Польща підполковник Томаш Зибінські, представники обласної державної адміністрації та взаємодіючих органів.

Оновлювали та облаштовували прикордонний підрозділ протягом 2013-2015 років. За рахунок виділених коштів до ладу привели 23 будівлі, споруди адміністративного, господарчого і комунального призначення, а також будинок для офіцерського складу на 4 квартири.

Гості відділу прикордонної служби під час заходу мали можливість ознайомитись з технічними засобами, що використовуються прикордонниками в охороні кордону. Зокрема з озброєнням та спеціальними засоби, технічними засоби, що були отримані в рамках зазначеного міжнародного проекту, серед яких патрульні автомобілі, снігоходи та прилади тепловізійного спостереження.

До слова, в рамках цього проекту нещодавно на Львівщині після реконструкції був відкритий відділ прикордонної служби "Сянки".

Загалом в рамках проекту виділено кошти на облаштування 9 відділів прикордонної служби "Мігове", "Сянки", "Грабове", "Павловичі", "Коритниця", "Новоугрузьке", "Висоцьк", "Амбуків", "Ніжанковичі".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.12.2015 12:34
Переглядів1205
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг