Волинь – "ні се ні те" за рівнем економічного розвитку. Рейтинг

Волинська область зайняла 13-те місце серед 25 областей України за рівнем соціально-економічного розвитку протягом першого півріччя 2015 року.

Рейтинг економічного розвитку регіонів склало Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Оцінювання здійснювалось за 26 показниками у 6 напрямах, а саме: економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури, а також відновлювана енергетика та енергоефективність.

Цікаво, що за показником ефективності ринку праці Волинь опинилася аж на 24 місці. Це свідчить про високий рівень безробіття. Також одним з найнижчих в області є показник фінансової самодостатності (18 місце).

Щоправда, Волинська область потрапила в п'ятірку лідерів за показником інвестиційного розвитку та зовнішньоекономічної співпраці.

До слова, очолили список за соціально-економічними показниками Київ, Дніпропетровська, Київська, Харківська та Вінницька області. Серед найгірших – Чернігівська, Житомирська, Тернопільська, Донецька та Луганська області.

Нагадаємо, цьогоріч Кабмін України запровадив рейтингову систему оцінювання регіонів, відповідно якої областям виставлятимуть оцінки щоквартально за 27 показниками у 6-ти напрямах та щорічно за 64 показниками у 12 напрямах.

Завдяки цій системі оцінювання, яка відповідає вимогам ЄС, уряд матиме змогу оцінювати стан усіх регіонів України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.12.2015 13:29
Переглядів1107
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг