Волинян просять не перетинати кордон через "Ягодин" без потреби

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик звернувся до волинян з проханням без нагальної потреби не перетинати кордон України у пункті пропуску "Ягодин-авто".

Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Як зазначив Володимир Гунчик, із настанням літнього оздоровчого сезону кількість осіб, які перетинають кордон, зокрема й через згаданий міжнародний пункт пропуску, помітно збільшилася. Окрім того, 10 червня стартував Чемпіонат Європи з футболу, котрий триватиме аж до 10 липня 2016 року, а відтак чимало фанатів до Франції прямують через Волинь. Зі слів голови ОДА, ці та ряд інших факторів призводять до утворення черг на митному пункті пропуску "Ягодин-авто".

Відтак Гунчик закликає спрацювати на випередження та максимально сприяти, щоби не допустити виникнення проблемних ситуацій на митних переходах. Тому представники органів влади всіх рівнів, правоохоронці, митники та прикордонники впроваджують ряд заходів, аби забезпечити комфортний перетин державного рубежу як жителями прикордоння, так і гостями краю.

"Разом із тим, звертаюся до жителів та гостей Волинської області з проханням проявити розуміння й без нагальної необхідності не перетинати кордон України у пункті пропуску "Ягодин-авто". Окрім цього, прошу громадян чітко дотримуватися визначених правил перетину державного кордону, аби не ускладнювати ситуацію й не створювати передумов до формування черг.

Щиро сподіваюся на розуміння та допомогу краян. Позаяк усі заплановані заходи неможливо здійснити без підтримки громади. Упевнений, що об'єднавши зусилля влади, компетентних служб та громадськості, ми не лише вкотре підтвердимо прагнення України жити за європейськими цінностями, а продемонструємо, що робимо до цього реальні кроки", – зазначив голова ОДА.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.06.2016 21:21
Переглядів1092
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-08-2018 20-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг