Волиняни дуже пишаються своєю українськістю та не хочуть покидати рідного краю. Опитування

Згідно дослідження, проведеного компанією GFK Ukraine, практично всі волиняни пишаються тим, що вони – українці і майже ніхто з них не бажає покидати рідні краї.

Компанія GFK Ukraine здійснила соціологічне дослідження по виявленню найбільш патріотичних регіонів України на замовлення Міністерства молоді та спорту України.

На першому місці, у результаті дослідження, опинилися три області – Рівненська, Волинська та Івано-Франківська. 97% опитаних мешканців цих регіонів відповіли, що пишаються тим, що вони українці. Останні місця посідають Луганська (52%), Донецька (59%), а також Одеська (62%) області.

Мешканців різних областей також запитували, чи бажають вони змінити місце проживання. Волиняни з-поміж усіх інших – найбільше прикуті до своєї землі. 11% жителів Полісся не хочуть покидати рідних країв. Найбільше цураються свого краю мешканці Житомирської області, 40% хотіли б переїхати деінде.

До слова, в опитуванні брали участь українці віком від 14 до 35 років, які постійно проживають в Україні. Всього опитали 2852 респондентів з усієї України, не враховуючи тимчасово окуповані й непідконтрольні території.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.12.2015 09:00
Переглядів1039
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-09-2018 21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг