На 23 окрузі не буде кандидата від "Континіуму": ЦВК завершила реєстрацію кандидатів

Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на проміжних виборах. На окрузі № 23 найменша кількість претендетів на крісло у Верховній Раді – 19.

21 червня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів голова Михайло Охендовський.

ОВО № 23 дореєструвала ще 5 кандидатів:Богуна М.В. (самовисування), Германюк Н.А. (самовисування), Клопотовського В.П. (самовисування), Лишневець Т.П. (суб'єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"),Нікітченка В.В. (самовисування).

Раніше ЦВК зареєструвала ще 14 кандидатів, а саме: Любов Балицьку (самовисування), Сергія Булу( Радикальна партія Олега Ляшка), Федора Веніславського(самовисування), Івана Вовка (самовисування), Володимира Демчука( "Славетна Україна), Ольга Зирянова (Партія "Солідарність жінок України"), Людмила Кирда ( ВО "Батьківщина"), Олександр Кононович (самовисування), Ірина Констанкевич( "УКРОП"), Юрій Кулачек ("БПП"Солідарність"), Валентина Малькова (самовисування), Олександр Орел (самовисування), Олександр Пирожик (ВО "Свобода"), Ігор Рицко (самовисування).

Зауважимо, що так і не подали своєї кандидатури представники бізнес-групи "Континіум", незважаючи на те, що довгий час округ у Раді предсталяв, покійний нині засновник компанії Ігор Єремеєв.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.06.2016 23:00
Переглядів1425
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:08
22.06.2016
Саша
Якби Балицька пройшла, людина слова. Маневичі і Каширськ за неї
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг