Заготівельні підприємства Волині збагатили місцеві бюджети майже на 5 мільйонів

Волинські заготівельні підприємства дикоростучої продукції сплатили до місцевих бюджетів більше 4,8 мільйонів гривень податку.

З усієї кількості податкових зборів левову частку становлять надходження зі сплати податку на доходи фізичних осіб під час прийому лісової продукції в населення – більше 3,8 мільйона гривень. Повідомляє прес-служба ДФС у Волинській області.

992 тисячі гривень податку склала рентна плата за використання лісових ресурсів. Ще майже 33 тисячі гривень надійшло завдяки контролю з боку підрозділів оподаткування доходів і зборів з фізичних осіб.

У тому, щоб представники бізнес-структур заготовляли лісову продукцію легально, повинні бути зацікавлені не лише керівники місцевого самоврядування, а всі мешканці громади, оскільки у цій ситуації вони отримують доходи з офіційною сплатою податків, – зазначають в ГУ ДФС Волині.

"З доходів волинян, котрі здавали гриби і ягоди заготівельникам, сплачувався не лише податок на доходи фізичних осіб, а й 470,5 тисяч гривень військового збору. Загалом до бюджетів всіх рівнів нинішній сезон заготівлі на Волині додав понад 6.6 мільйона гривень податкових платежів", – заявив виконувач обов'язків начальника Головного управління ДФС у Волинській області Олександр Юристовський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.12.2015 17:12
Переглядів436
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:44
26.12.2015
Сергій
Заготівка бурштина дає 10 мільйонів в день. То це хіба збагатили ?
останні новини
21-06-2018 20-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг