"Львівська залізниця" вимагає у Волиньради 8 мільйонів за пільговиків

Регіональна філія "Львівська залізниця" звернулася до Волиньради з вимогою відшкодувати збитки залізниці на перевезення пільговиків у межах Волинської області за січень-квітень 2016 року.

Звернення "Львівської залізниці" розглядали на постійній комісії Волиньради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 12 липня.

Згідно з листом, залізниця за 4 місяці перевезла пільговиків у Волинській області на суму 2,7 мільйона гривень, однак компенсації не отримала.

Також у листі зазначено, що орієнтований обсяг субвенцій за пільговий проїзд окремим категоріям на 2016 рік повинен становити не менше 8,1 мільйона гривень. Саме цю суму залізниця просить відшкодувати з обласного бюджету.

Голова комісії Володимир Бондар запропонував відмовити "Львівській залізниці" у цьому питанні.

Депутат аргументував це тим, що рішення щодо компенсації повинні приймати міські, селищні, сільські ради, адже пільговики проживають у визначених населених пунктах, а не в області загалом.

Члени комісії підтримали пропозицію депутата Бондаря.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.07.2016 14:22
Переглядів711
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг