Нововолинському училищу не дали грошей з обласного бюджету на сплату боргів

Нововолинське ВПУ

Нововолинське ВПУ просило у Волинської обради майже 8,5 мільйонів гривень на друге півріччя 2016 року, а також майже 250 тисяч гривень для погашення заборгованості за енергоносії.

Таке звернення озвучила головний бухгалтер Нововолинського ВПУ Ольга Щур на постійній комісії Волиньради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 12 липня.

Представниця училища між іншим зазначила, що заборгованість із виплати заробітної плати в училищі за червень становить 990 тисяч гривень.

Через відмову міста Нововолинськ фінансувати навчальний заклад училище змушене було перереєструвати свою юридичну адресу. Від 30 травня Нововолинське ВПУ зареєстроване в Іваничівському районі.

Згідно з домовленістю, із 1 липня і до кінця року навчальний заклад повинен фінансуватися з обласного бюджету.

Однак наявність боргу стала "камнем спотикання" у вирішенні цього питання

Як зауважили члени комісії, згідно із законом, спершу з нововолинського бюджету мають погасити усі борги навчального закладу, після чого він зможе поступити на баланс області.

Бухгалтер ВПУ зауважила, що місто категорично відмовляється платити.

"Закон треба виконувати. Ми можемо взяти в мережу і фінансувати з обласного бюджету тільки починаючи з 1 липня. До цього часу – це питання міської ради", – заявив голова комісії Володимир Бондар.

У підсумку члени комісії одноголосно прийняли рішення включити освітній заклад в перелік державних навчальних закладів, що фінансуються за кошти обласного бюджету з 1 липня 2016 року за умови відсутності кредиторської заборгованості.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.07.2016 10:04
Переглядів693
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг