На Волині з'явилося нове комунальне підприємство

"Вузлова лікарня станції Ковель"

Створили нове комунальне підприємство "Ковельська госпрозрахункова поліклініка", підпорядковане Волинській обласній раді.

Таке рішення прийняла постійна комісія обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області 11 липня.

Статутний фонд підприємства становитиме 10 тисяч гривень.

Начальнику управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігорю Ващенюку доручили розробити статут підприємства.

Кандидатуру на посаду директора підприємства розгляне комісія Волиньради з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства.

Зауважимо, що нове комунальне підприємство – це реінкарнація "Державного закладу" "Вузлова лікарня станції Ковель" державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця". До 2015 року лікарню фінансували з державного бюджету.

У червні 2016 року облрада ухвалила намір прийняти лікарню у комунальну власність.

Голова тимчасової контрольної комісії з питань проведення перевірки діяльності підприємств Вячеслав Рубльов зазначав, що в новоствореному закладі запропонують роботу нинішнім працівникам Ковельської залізничної лікарні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.07.2016 10:26
Переглядів804
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг