"Новий депутат має докласти зусиль, щоб відповідати рівню Єремеєва", – Івахів про вибори в 23 окрузі

Колишній бізнес-партнер Ігоря Єремеєва Степан Івахів прокоментував вибори на 23 окрузі, що на Волині, адже саме цей округ колись привів Ігоря Мироновичав парламент.

Про це пише ВолиньPost.

"Вибори відбулися. Люди визначились, обрали нового депутата, і всі ми повинні цей вибір поважати. Але тепер починається важка робота. Треба пам'ятати, що у 23 окрузі депутатом був Ігор Єремеєв. Він був не лише благодійником, але й законотворцем, головою парламентської фракції, політиком державного рівня. Саме це давало йому можливість вирішувати проблемні питання округу у високих владних кабінетах. І люди в окрузі до цього звикли.

Ігор Миронович дуже високо підняв планку допомоги і впливу на вирішення проблем округу на державному рівні, а тому новообраному депутату доведеться докладати максимум зусиль, щоб відповідати заявленому Ігорем Єремеєвим рівню. Адже лише благодійною діяльністю проблеми Полісся вирішити неможливо", – прокоментував Степан Івахів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.07.2016 12:40
Переглядів986
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг