Волинськими молокозаводами "зацікавився" Антимонопольний комітет

До Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України надійшли звернення депутатів Верховної Ради України, Волинської обласної ради та жителів області щодо цінової ситуації на ринку заготівлі молока для промислової переробки від населення.

Відділення АКУ провело моніторинг рівня закупівельних цін на коров'яче молоко від населення та встановило, що з травня 2016 року окремі суб'єкти господарювання одночасно знизили заготівельні ціни до одного рівня 2 800 грнивень за тонну від населення, – повідомляє прес-служба відомства.

Водночас в досліджуваний період молокозаводи без економічно обґрунтованих на те причин збільшили оптово-відпускні ціни на готову молочну продукцію.

У зв'язку порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що полягали в одночасному зниженні у травні 2016 року до одного рівня заготівельних цін на молоко, відділення розпочало розгляд справи щодо чотирьох молокозаводів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.07.2016 16:59
Переглядів823
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг