Поляки обіцяють інформувати про контрабанду бурштину

Представники митних та прикордонних служб України і Польщі домовилися про негайний обмін інформацією щодо фактів незаконного переміщення бурштину в зоні митного поста "Ягодин – Дорохуськ" на Волині.

Про це йшлося під час робочої зустрічі начальника управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС Євгенія Шелігацького та начальника митного поста "Дорогуськ" Томаша Вроновського і представників прикордонних служб обох держав, – повідомляє прес-служба волинських фіскалів.

Зокрема волинські митники констатували, що кількість незаконного переміщення бурштину через державний кордон зростатиме.

Задля попередження такої практики, сторони домовилися про обмін інформації в оперативному режимі між прикордонниками та митниками держав-сусідок про виявлені факти та спроби незаконно перемістити бурштин через кордон, причетних до цієї діяльності осіб та способи і схеми транспортування мінералу із зазначенням місць схованок каміння в транспортних засобах і вантажах.

У 2015 році посадовці Волинської митниці ДФС у 19 випадках зупинили незаконне переміщення 266,7 кілограма бурштину.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.11.2015 10:15
Переглядів307
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг