Повідомили вартість обіцяних шкільних автобусів на Волині

Закупівлі шкільних автобусів у 2016 році здійснювали органи місцевої влади за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та відповідних видатків місцевих бюджетів.

Освітня субвенція, що надійшла до місцевих бюджетів на закупівлю шкільних автобусів, становить 600 млн грн. Місцеві влади мали докласти свої кошти і закупити необхідну кількість автобусів для школярів, – повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Міністерство освіти і науки України рекомендувало департаментам (управлінням) освіти і науки обласних державних адміністрацій під час проведення конкурсних торгів на закупівлю шкільних автобусів надавати перевагу транспортним засобам вітчизняного виробника.

Нижче наведена таблиця, в якій зазначені ціни переможців торгів у різних областях.

З таблиці видно, що є автобуси, ціни на які на 100-300 тис грн нижчі, ніж пропозиції інших виробників. При цьому, зростання ціни на деякі українські шкільні автобуси відбулося саме після закладення в державний бюджет субвенції на їхню закупівлю.

МОН вивчає можливість звернення до компетентних органів щодо розгляду питання обґрунтованості ціни на українські шкільні автобуси.

Ціни закупівлі шкільних автобусівза даними веб-порталу "Державні закупівлі" (станом на 8.08.2016)

Нагадаємо: раніше для шкіл Волині передбачали 34 автобуси, з яких шість планували передати у користування об'єднаним територіальним громадам, зокрема Велицькій, Голобській, Зимненській, Устилузькій (2 автобуси) та Шацькій.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.08.2016 16:52
Переглядів665
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг