Німці допомагатимуть розвивати "зелену" економіку Волині

Влада Волині уклала Меморандум щодо розвитку "зеленої" економіки в області спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

До укладення Меморандуму порозуміння, що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва, долучилися Волинська обласна рада, облдержадміністрація, торгово-промислова палата, обласне об'єднання організацій роботодавців та ГО "Інститут європейської інтеграції" 17 серпня, – повідомляє прес-служба Волинської облради.

Метою договору є створення передумов для розвитку "зеленої" економіки в області та реалізації Стратегії розвитку Волинської області 2020.

Зі слів керівника проекту сприяння зеленій модернізації української економіки Дагмар Ецер, у результаті аналізу Стратегії розвитку Волині до 2020 року буде визначено план дій зеленої модернізації економіки області, безпосередніх учасників проектів та їх бюджети.

У прес-службі зауважують, що Меморандум є рамковим документом, який покликаний підтримувати тривалу співпрацю з проведення відповідних заходів задля покращення рамкових умов ведення бізнесу та просування ідей "зеленої" економіки.

Основні сфери співробітництва:

  • Розвиток інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу.
  • Покращення бізнес-клімату та регуляторних процедур.
  • Удосконалення екологічного управління та відповідної системи моніторингу.
  • Покращення управління енергоефективністю та ресурсозбереженням.
  • Стимулювання виробництва суб'єктами малого та середнього підприємництва з використанням відновлюваних джерел енергії.
  • Підвищення рівня зайнятості економічно активного населення.
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.08.2016 12:06
Переглядів683
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг