Волинь – лідер із вирощування моркви

Журналісти Agravery.com. дослідили, в яких галузях окремі області є першими та якими досягненнямивони можуть пишатися.

Всі знають, що в Одеській області дуже багато виноградників. Але чи всім зрозуміло, що вона є абсолютним лідером з виробництва вовни, м'яса овець та кіз? Відомо, що більшість помідорів приїздить на ринки з Херсону. Але чи так очевидно, що лідером з виробництва огірків є Запоріжжя, а столового буряка –Київщина?

Agravery.com проаналізовув статистику Держстату та вибрав рекорди кожної з областей – найбільші обсяги виробництва, найбільше поголів'я, наймасштабніші сади та найкращі показники роботи. Звісно, деякі області, наприклад, Вінницька, Одеська, Дніпропетровська, Хмельницька таких результатів мають багато. Гірше справи у промислових та прикарпатських регіонах. Але саме на Луганщині від однієї корови народжується більше всього телят, а свинярям Івано-Франківської області вдалось досягти найбільшого середньодобового приросту ваги у свиней.

Своєю чергою, Волинь виростила найбільшу кільксть моркви. Також область в лідерах за вирощуванням озимого жита та вівса.

Немає власних рекордів у Миколаївської, Тернопільської та Кировоградської областей.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.08.2016 12:56
Переглядів1070
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг