Оштрафували директора волинського підприємства

Управління Держпраці у Волинській області вказує, що директор ковельського комунального підприємства "Добробут" Леонід Демчук за період з вересня 2014 року до червня 2016 року допустив порушення вимог законодавства про працю.

На підприємстві укладено колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом, за яким визначено строки виплати заробітної плати – 15 та 5 числа, – передає Kowel.com.ua.

Однак зарплата постійно виплачувалася не в установлені терміни. Затримувалися виплати звільненим працівникам внаслідок розірвання трудових договорів, порушувався порядок при прийнятті на роботу, надання та оплати щорічних відпусток тощо.

У судовому засіданні директор Леонід Демчук свою провину визнав частково, пояснив, що дійсно не проконтролював належно кадрову роботу, однак, в даний час це питання виправлено, а щодо невчасної сплати коштів, то така ситуація склалась через відсутність фінансування підприємства з міського бюджету.

Суд визнав керівника комунального підприємства "Добробут" таким, що вчинив адміністративне правопорушення, та оштрафував його на 510 гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.08.2016 13:06
Переглядів872
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг