На Волині може з'явитися курортна зона

Депутатка Волинської обласної ради Валентина Касарда підготувала звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, в якому просить надати санаторію матері та дитини "Пролісок" статус курортної зони.

Обраниця громади зареєструвала відповідний проект рішення.

"Отримання статусу курортної зони для території "Санаторію матері та дитини "Пролісок" стане ще одним кроком у напрямку реалізації заходів Стратегії розвитку Волинської області до року. У разі ухвалення такого рішення парламентом колектив Санаторію зможе скористатися додатковими можливостями, залучаючи кошти з різних програм – регіональних, державних, міжнародних – у сфері раціонального використання природних лікувальних ресурсів та розвитку курортних територій згідно з нормами міжнародного права", – сказано в документі.

Представниця "Батьківщини" зауважує, що близькість Волині до кордону з країнами Європейського Союзу дозволить закладу надавати послуги громадянам сусідніх держав, тим самим давши можливість: отримувати додаткові надходження в місцеві бюджети, створити додаткові робочі місця, розвивати транспортну інфраструктуру, посилювати транскордонні зв'язки, підвищити рівень добробуту місцевого населення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.09.2016 14:28
Переглядів1347
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:34
03.09.2016
лучанка
У Проліску паскудне обслуговування, а ціни такі як у Європі. Брудно! Бракує сучасного і молодого менеджера. Персонал не зацікавлений надавати якісні послуги.
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг