Україна і Польща розберуться із чергами на кордоні

Глави урядів України і Польщі дадуть доручення відповідним органам щодо покращення ситуації з перетином спільного кордону і зменшення черг.

Про це під час спільного брифінгу для ЗМІ під час Економічного форуму у польській Криниці-Здруй заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, – повідомляє Укрінформ.

"Ми обговорили ситуацію про покращення ситуації щодо перетину кордону між Україною і Польщею. У нас є спільна думка, що ми маємо забезпечити гарний сервіс, щоб не було довгих черг. Це важка праця, але дано доручення і з боку польських колег і моїх колег докласти зусилля, щоб зробити перетин кордону більш комфортним, ніж це є сьогодні", – заявив Гройсман.

Глава українського уряду також запросив польську колегу Беату Шидло відвідати Україну найближчим часом.

Він також наголосив на необхідності інтенсифікувати співпрацю між сторонами на міжурядовому рівні.

"Ми домовилися, що наша міжурядова комісія працюватиме з новою інтенсивністю, що дасть нам можливість вирішити усі завдання, які стоять між нашими країнами", – заявив Гройсман.

Український прем'єр підкреслив, що між обома країнами актуальною є співпраця в багатьох напрямах: політичній, оборонній, енергетичній та іншій сферах.

Гройсман подякував Польщі за підтримку територіальної цілісності України, засудження Варшавою російської агресії по відношенню до України, підтримку усіх, у тому числі санкційних заходів проти РФ.

Прем'єр-міністр України підкреслив, що між країнами є непросте минуле хороше сьогоденні і висловив сподівання на стратегічне добре майбутнє.

"Маємо виходити з єдиною спільною позицією порозуміння історії", – констатував він.

Гройсман також подякував Шидло за надання усілякої, зокрема й експертної допомоги Україні у реформуванні країни.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
07.09.2016 12:57
Переглядів1302
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-10-2018 18-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг