Як Волинь заробляла і витрачала кошти у 2015

Реалізація реформи міжбюджетних відносин суттєвим чином вплинула на доходні джерела місцевих бюджетів області.

За попередніми даними власні доходи загального фонду місцевих бюджетів у 2015 році зросли на 42,2 %, або майже на 490 млн. грн. Це найкращі результати у наповненні бюджету за п'ять останніх років. Про це йдеться у звіті голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика .

Надходження податку із доходів фізичних осіб, єдиного податку та плати за землю, які є основними бюджетоутворюючими платежами місцевих бюджетів, перевищують минулорічні надходження відповідно на 24,9, 41,2 і 36,4 %.

Відповідний фінансовий ресурс дав змогу вирішити ряд важливих питань, на що спрямовано понад 141 млн. грн, на покращення утримання бюджетних установ і реалізацію місцевих програм - 83,6 млн. грн. Простроченої кредиторської заборгованості за загальним фондом із оплати праці працівникам бюджетної сфери, що фінансується з місцевих бюджетів, протягом року не фіксували.

У 2015 році за рахунок коштів обласного бюджету забезпечено реалізацію понад 30 регіональних програм у галузях соціально-культурної сфери, агропромислового комплексу, будівництва. Одним із пріоритетних напрямків використання таких коштів є покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин та правоохоронних підрозділів області, соціальна та медична реабілітація учасників антитерористичної операції, підтримка їх сімей. На вказані цілі за 11 місяців 2015 року спрямовано 53,2 млн. грн.

Фінансову підтримку спрямовували на ще один напрям, який забезпечить подальший розвиток територіальних громад і створить умови для їх об'єднання, – це будівництво, реконструкція, капітальний ремонт та утримання автомобільних доріг місцевого значення, на що у поточному році з місцевих бюджетів усіх рівнів використано понад 140 млн. гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.01.2016 14:00
Переглядів381
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг