Гендиректор "Рути" розповів про бізнес в часи кризи

Генеральний директор ПАТ "ВГП", що представляє торгову марку "Ruta", Ілля Мірецький, в коментарі всесвітньо відомому виданню Tissue World Magazine розповів про діяльність підприємства у період кризи.

На його думку, у складний період останніх років для розвитку санітарно-гігієнічної продукції відкрилися нові можливості.

"2015 рік був нелегким для нашої країни, і хоча об'єми реалізації нашого товару не змінилися, девальвація гривні призвела до певних фінансових втрат. У 2016 році на українському ринку "tissue" прослідковуються знаки стабілізації. Нам вдалося збільшити обсяг виробленої продукції на 7 % в першій половині 2016 року, що доводить те, що наша маркетингова стратегія працює незважаючи на економічні труднощі", – розповів Мірецький.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЯК У ЛУЦЬКУ ВИГОТОВЛЯЮТЬ СЕРВЕТКИ

Також повідомляється, що підприємство втратило російський ринок, але змогло переорієнтувати експорт на Європу.

"Зараз ми експортуємо до 17 європейських країн і дана кількість збільшується майже щомісяця. Активно розвиваємо нові ринку збуту, такі як: Польща, Прибалтійські країни, Нідерланди, Німеччина, Швейцарія. В Україні займаємося дистрибуцією через всі торговельні мережі, як місцеві – "Сільпо", "АТБ", "Епіцентр", так і міжнародні – "Ашан", "Метро", "Білла" – зазначив гендиректор.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЯК У ЛУЦЬКУ ВИГОТОВЛЯЮТЬ ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР ТА ПАПЕРОВІ РУШНИКИ

Також він звернув увагу на те, що зараз ключовим фактором в ринкових відносинах галузі є ціна за одиницю санітарно-гігієнічної продукції, яку підприємство намагається зробити максимально доступною.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: "У ЄВРОПІ СПЕРШУ НЕ ХОТІЛИ МАРКУВАННЯ "MADE IN UKRAINE", – ГЕНДИРЕКТОР ПАТ "ВГП", ТМ "RUTA"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.09.2016 21:00
Переглядів2542
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг