Продуктова допомога від АПГ «ПАН КУРЧАК»

П'ятий рік поспіль на Волині стаціонарні відділення територіальних центрів соціального обслуговування населення (будинки для престарілих) та будинки милосердя отримують м'ясну та ковбасну продукцію безкоштовно. Спільним цих соціальних закладів є те, що їх підопічні - це самотні люди похилого віку, які або не мають дітей, або ж ті від них відмовилися, а також люди з особливими потребами. Є серед них і прикуті до ліжка, тож без сторонньої допомоги не обійтися.

Таку ініціативу – продуктову допомогу – започаткував у 2010 році засновник агропромгрупи Сергій Мартиняк. На сьогодні таким соціальним проектом вже охоплено 8 закладів. Загалом із 2010 року ТзОВ "Птахокомплекс "Губин", яке входить в АПГ "Пан Курчак" і займається вирощуванням птиці та виробництвом м'яса птиці, відвантажило для стаціонарних відділень і будинків милосердя більше 10 тисяч кілограмів курятини, а виробник ковбаси ТзОВ "ВМП" (АПГ "Пан Курчак") – понад три тисячі кілограмів своєї продукції. Так, лише з початку цього року в рамках такого соціального проекту заклади забезпечили м'ясною та ковбасною продукцією на понад сто тисяч гривень.

Крім того, цьогоріч волинська курятина та ковбасні вироби були й у меню вихованців дитячого табору "Лісова застава", що в смт. Димер поблизу Києва. А це діти переселенців, діти, які живуть у звільнених чи прифронтових населених пунктах, діти учасників АТО. У таборі вони не тільки відпочивають, а й проходять психологічну реабілітацію. Тим часом опікуються дітьми волонтери, а допомагають закладу небайдужі люді. Тому будь-яка спонсорська допомога є доречною. Тож агропромгрупа "Пан Курчак" відразу відгукнулася на прохання допомогти та підтримала табір продукцією, аби діти мали повноцінне харчування.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
09.11.2015 15:17
Переглядів465
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг