Терористи "ДНР" і "ЛНР" готують диверсії на Західній Україні

Сьогодні терористи "ДНР" і "ЛНР" мають наміри здійснити терористичні акти на Західній Україні.

Про це повідомив начальник управління СБУ у Волинській області Юрій Фелонюк на нараді з приводу профілактики правопорушень 21 жовтня.

Як зазначив очільник СБУ на Волині, у загибелі представника терористичних угрупувань "Мотороли" так званий керівник "ДНР" Олександр Захарченко звинувачує українські правоохоронні органи. Проросійський лідер сепаратистів пообіцяв відмістити.

"На сьогодні в намірах розвідувальних підрозділів так званих ЛНР, ДНР є вчинення терористичних актів саме на території Західної України", – каже Юрій Фелонюк.

З його слів, в СБУ визначили коло критичних об'єктів інфраструктури на Волині, де можливе вчинення терористичних актів.

"Постійно проводимо спеціальні експерименти для виявлення проблемних питань в їх охороні, інформуємо відповідні організації, які зобов'язані забезпечити охорону цих об'єктів", – зазначає начальник управління СБУ.

Нагадаємо: нещодавно працівники СБУ провели експеримент з "бомбою" в приміщенні Волинської обласної ради і адміністрації.

Очільник СБУ на Волині закликав представників влади усіх рівнів бути пильними і враховувати ймовірність терористичного акту.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.10.2016 16:06
Переглядів5206
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг