Волинські підприємці сплатити єдиного податку вдвічі більше, ніж торік

За підсумками дев'яти місяців 2016 року волинські підприємці-спрощенці сплатили до місцевих бюджетів 169,7 мільйона гривень єдиного податку. Це на 54 відсотки більше проти аналогічного періоду минулого року.

Як свідчить аналітика, найбільший ріст у сплаті єдиного податку наразі демонструють юридичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Вони поповнили бюджети громад Волині на 30,3 мільйона гривень, що на 74 відсотка більше проти минулорічних показників, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Фізичні особи-підприємці з початку року сплатили 120,7 мільйона гривень єдиного податку, що на 53 відсотки більше, як торік. А аграрії, котрі працюють в умовах спрощеної системи, перерахували 18,7 мільйона гривень єдиного податку, або майже на 33 відсотка більше, аніж минулого року.

"Загалом позитивна динаміка, що характеризує сплату єдиного податку на Волині протягом кількох років поспіль, дозволяє територіальним громадам впевнено прогнозувати стабільність надходжень з єдиного податку на перспективу. Зі свого боку фахівці ДФС вживають усіх заходів з тим, щоб роз'яснити представникам бізнесу особливості застосування спрощеної системи, надають якісну консультаційну допомогу під час заповнення і подання звітності", – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області наголошують, що лише повна легалізація підприємницької діяльності гарантує місцевому самоврядуванню відповідні надходження в бюджет.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
21.10.2016 18:01
Переглядів679
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг