Половина учасників партії "Національний Корпус" на Волині – студенти й аспіранти

21 жовтня у Палаці культури відбулася прес-конференція з лідерами Волинського осередку партії "Національний Корпус".

Голова партії "Національний Корпус" на Волині Андрій Д'яченко поділився інформацією, що обласний осередок партії налічує 22 людини. Серед них – 8 учасників бойових дій, 2 підприємці, решта – аспіранти та студенти, – інформує прес-служба партії.

Зі слів голови Волинського осередку партії, в новій політсилі немає жодної людини, яка раніше брала участь у політичній діяльності.

Заступник голови Волинського осередку партії Олександр Дмитрук пояснив пункти програми партії щодо відновлення ядерного статусу України, смертної кари та націоналізації майна.

Наприкінці прес-конференції, очільник партії на Волині Андрій Д'яченко наголосив: "Ми не говоримо, що стане усім добре. Повинен пройти період, щоб вивести державу з кризи і зробити її суб'єктом, а не об'єктом для міжнародної спільноти. Ми станемо силою, яка візьме на себе відповідальність за наведення порядку в державі".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: "АЗОВ" НЕ "ПЕРЕФАРБОВУЄТЬСЯ" В ПАРТІЮ, – ОЧІЛЬНИК НОВОСТВОРЕНОГО "НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ" НА ВОЛИНІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
22.10.2016 13:09
Переглядів1505
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг