На Волині зросла кількість крадіжок та шахрайств

На Волині значно зросла кількість злочинів проти власності, яких упродовж року сталось 6 820.

Динаміка росту цих злочинів становить 46,4%, при тому, що по – державі 30,3%. Про це стало відомо під час наради у прокуратурі Волині під головуванням прокурора області Максима Киричука, – повідомляє прес-служба прокуратури

Левову частку – 82,5 % злочинів проти власності становлять крадіжки. Їх в області цьогоріч вчинено 5 630. 10,6 % злочинів проти власності складають шахрайства (724), 3,6 % – грабежі (246) та менше 1 % – розбої (40).

Правоохоронці розкрили лише кожен п'ятий злочин проти власності та кожен четвертий щодо незаконного заволодіння транспортними засобами.

Такий негативний стан зумовлений тим, що органи поліції не здійснюють належний аналіз стану вчинення крадіжок, не визначається їх географічна локалізація, місцезнаходження потенційно привабливих для злочинців об'єктів, а також факторів, які полегшують вчинення злочинів цієї категорії.

Також, за словами прокурора, є претензії до роботи оперативних підрозділів. Групи злочинців фактично не виявляються.

Органами поліції недостатньо проводиться роз'яснювальна робота з населенням, волиняни все частіше потерпають від шахраїв, які заволодівають їхніми коштами під виглядом продажу певних товарів через мережу Інтернет або ж через повідомлення неправдивої інформації про виникнення та залагодження проблемних ситуації з рідними, виманюють коди до платіжних карток.
Кожен третій злочин проти власності на Волині вчиняють раніше судимі
Відтак усім правоохоронцям необхідно змінити підходи та бачення проблеми зі зростанням в областізлочинів проти власності, аби досягти зменшення їхньої кількості.
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
10.11.2016 12:15
Переглядів439
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг