Ковельчани погрожують почати безстрокову акцію "Ковель – без Кіндера"

Мешканці Ковеля анонсують початок безстрокової акції протесту "Ковель – без Кіндера".

Про це повідомляє Kowel.com.ua.

Голова Громадської ради при Ковельській міськраді Микола Печенюк надіслав звернення голові депутатської фракції ВО "Батьківщина" у Верховній Раді України Юлії Тимошенко з проханням втрутитися та дати оцінку правовій та морально-етичній поведінці ковельського міського голови та очільника Волинської обласної парторганізації "Батьківщини" Олега Кіндера.

Звернулися голови 19 громадських організацій, які увійшли до Громради.

Як заявляє Микола Печенюк, після обрання на посаду міського голови члена "Батьківщини"Олега Кіндера прихильників цієї політичної сили у Ковелі з кожним роком зменшується, а після обрання його на посаду вдруге показало, що самодурство та вседозволеність не знає меж. Складається враження, що спеціально все робиться для того, щоб дискредитувати "Батьківщину" та Юлію Тимошенко як лідерку партії.

"Міський голова Кіндер О.О. може дозволити собі на сесії міської ради нахабно збрехати про розмір своєї зарплати та образити жінку-депутата, збурити ситуацію в місті ідеями щодо закриття шкіл, вигнати волонтерів із займаних ними приміщень, може спровокувати на сесії безлад та потурати появі в сесійній залі "тітушок", як це було під час голосування при обранні членів виконавчого комітету, ганебно втекти із сесії при скандуванні: "Ганьба!" при численних присутніх в залі", – йдеться у зверненні.

Також зазначається, що Олег Кіндер не виконав вимог Юлії Тимошенко щодо встановлення мораторію на підвищення цін та тарифів для населення. При цьому депутати фракції ВО "Батьківщина" не підтримали рішення про встановлення мораторію у тому вигляді, як Юлія Тимошенко рекомендувала всім партійним організаціям "Батьківщини", в тому числі й у Ковелі.

З метою налагодження більш тісної співпраці та зниження протистояння між владою та громадою Ковеля була створена Громадська рада при міській раді, до складу якої увійшло 19 найбільш активних організацій, але Олег Кіндер самоусунувся від співпраці, тому громадські діячі ініціювали з ним зустріч, яка відбулася на початку серпня. На цій зустрічі міський голова замість співпраці та порозуміння порадив Громраді у разі незгоди з його діями подавати на нього в суд.

"Земельне питання ми не піднімаємо, це окрема тема розслідування в діях міського голови. На сьогоднішній день ситуація протистояння між діями на посаді голови м. Ковеля пана Кіндера О.О. та громадою міста загострюється, і тому мешканці Ковеля вимагають від громадських діячів почати безстрокову акцію: "Ковель – без Кіндера", – зазначається у зверненні до Юлії Тимошенко.

"Юліє Володимирівно! Нам би не хотілося настільки загострювати ситуацію. Покладаємо надію, що ви як мудрий політик втрутитеся в розв'язання конфліктної ситуації та вирішите проблемне питання мирним шляхом. Ми не бажаємо подальшого погіршення стосунків влади та громади, знімаємо з себе будь-яку відповідальність за можливі негативні ексцеси, які будуть виникати в процесі подальшого протистояння жителів міста, представників громади та самопроголошеного місцевого царя та хана, яким вважає себе ваш однопартієць п. Кіндер О.О.", – наголошує Микола Печенюк.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.11.2016 14:27
Переглядів679
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг