Нічийне майно поповнило бюджет Волині на півмільйона

На Волині до зведеного бюджету упродовж січня-жовтня 2016 року спрямовано 526,8 тисячі гривень від реалізації безхазяйного майна.

Це майже на чверть (на 23 %) більше проти минулорічних аналогічних надходжень, – повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Фахівці ДФС у взаємодії з іншими правоохоронними структурами постійно проводять заходи для виявлення такого майна та передачі його в дохід держави. Інформація про описане в податкову заставу та безхазяйне майно розміщується на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області.

Безхазяйне майно та майно, що перейшло у власність держави, передається на реалізацію на підставі акту опису і попередньої оцінки безхазяйного майна, який складається комісією чисельністю не менше трьох осіб у складі представників органу ДФС з обов'язковим залученням працівника підрозділу по роботі з безхазяйним майном, органу (організації), що зберігає це майно на дату складання акту, та суб'єкта господарювання, якому безхазяйне майно передається на зберігання (постанова КМУ від 28.08.1998 № 1340 "Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним").

Безхазяйне майно, яке підлягає реалізації, передається суб'єкту господарювання, включеному до єдиного реєстру суб'єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна.

Кошти, одержані від реалізації майна, продуктів його переробки, утилізації перераховуються до відповідного бюджету або в установлених законом випадках на рахунки митних органів у строк, що становить не більш як сім банківських днів від дня продажу (передачі).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
16.11.2016 13:52
Переглядів522
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг