На Волині митники почали ретельніше перевіряти транспорт

У жовтні працівники Волинської митниці ДФС завели 330 справ про порушення митних на загальну суму 3,7 мільйона гривень. Це на 116 справ більше, як у жовтні торік.

Із загальної кількості порушень митних правил перше місце посідає недоставляння товарів та транспортних засобів до митного органу. Зокрема, 66 відсотків із загальної кількості порушень – із цієї категорії, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Водночас, 15 відсотків від кількості порушень становить переміщення товарів з приховуванням від митного контролю, а в 11 відсотках випадків – недекларування вантажів чи переміщення їх "зеленим коридором" без проходження митних формальностей.

"Завдяки автоматизованій системі аналізу та управління ризиками фахівці митної справи отримали ефективний інструментарій для оцінки потенційних ризиків, тобто автоматизовану допомогу для аналізу під час проведення митного контролю та оформлення вантажів в режимі реального часу. Використовуючи більше ста профілів ризику, фахівці Волинської митниці ДФС на початковому етапі митного оформлення мають можливість встановити способи порушень, відтак проводити вибірковий огляд вантажів максимально результативно", – зазначає в.о. начальника Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

Керівник волинських митників підкреслив, що програмне забезпечення АСАУР постійно удосконалюється, а сучасні профілі ризику дозволяють покращити якість контролю за достовірністю декларування, переміщення та автоматично опрацьовувати і співставляти інформацію від правоохоронних органів інших країн.

"Контроль такого важливого питання як застосування пільг, визначення походження вантажів, митної вартості товару, класифікації товарів – це також ті дані з АСАУР, якими оперують фахівці митниці під час здійснення митних процедур. Важливо, що АСАУР пропонує програмні рішення для забезпечення можливості регіонального профілювання ризиків на рівні митниць", – сказав Кривіцький.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.11.2016 09:28
Переглядів439
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг