На Волині з перевізниками більше "не гратимуться"

Актуальним і нині залишається питання важковагових перевезень дорогою Луцьк-Львів.

Щодо цієї проблеми, позиція голови облдержадміністрації Володимира Гунчика рішуча: недобросовісні перевізники будуть позбавлені можливості виїздити із пунктів вантажовідправлення, – повідомляє відділ інформаційної політики у Волинській ОДА.

Гунчик наголосив: потрібно берегти дорогу, в яку були вкладені чималі кошти і показати перевізникам, що обходити встановлену систему порядку не вийде. Тому будуть укладені меморандуми з однієї сторони між Волинською облдержадміністрацією, управлінням Укртрансбезпеки у Волинській області, Службою автомобільних доріг та власниками гірничих відводів для розробки родовищ корисних копалин (кар'єрів), автомобільними перевізниками з перевезення сипучих вантажів щодо неухильного дотримання вагових параметрів автомобілів, загальна маса яких із вантажем, не повинна перевищувати допустимі 40 тонн.

Визначальним пунктом у зазначеному Меморандумі має стати взаємна відповідальність усіх перевізників, адже внаслідок порушення норми перевезення однією особою (підприємством), обов'язково відповідатимуть усі.

До того ж найближчим часом проводитимуться роботи із встановленню зовнішнього освітлення на усій дорозі Луцьк-Львів. Нині ж усі роботи призупинені, через несприятливі погодні умови. Коли ж погода поліпшиться, працюватимуть і над належним облаштуванням з'їздів, бар'єрних огороджень та дорожніх знаків.

Залишається також актуальним і питання корчування пнів на узбіччі. Цю роботу планують доручити представникам районних філій "Волинського облавтодору". Окрім того, Володимир Гунчик окреслив завдання Службі автомобільних доріг: опрацювати питання тендерних закупівель, в яких передбачити комплексне утримання доріг підрядними організаціями.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
17.11.2016 14:15
Переглядів459
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг