Волинські громадські формування повинні перевірити свій статус

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє, що до 1 січня 2017 року громадські об'єднання, політичні партії, творчі спілки, професійні спілки, їх об'єднання та організації профспілок, а також організації роботодавців та їх об'єднання повинні переглянути свої установчі документи на відповідність їх ознакам неприбуткових організацій.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Подати документи для державної реєстрації змін до статуту громадського об'єднання можливо як до Головного територіального управління юстиції у Волинській області (вул. Володимирська, 1, м. Луцьк), так і до центрів надання адміністративних послуг Волинської області, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

13.07.2016 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 440 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру", відповідно до якої неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 року не привели свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не надали копії таких документів територіальним органам ДФС у Волинській області, виключаються після 1 січня 2017 року вищезазначеними органами з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
24.11.2016 18:47
Переглядів365
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг