Як зменшити автомобільні черги на українсько-польському кордоні

Проблема довжелезних автомобільних черг на українсько-польському кордоні залишається актуального упродовж багатьох років. Щодня перед пунктами пропуску вишиковуються сотні автівок, очікуючи можливості перетнути лінію кордону.

Днями на сайті Рlaybuzz.com з′явилось опитування "Що, на Вашу думку, слід зробити, аби зменшились черги перед пунктами пропуску на українсько-польському кордоні?", у я кому можуть взяти участь всі охочі. Окрім уже запропонованих відповідей, читачі мають можливість написати свій варіант вирішення цієї проблеми.

Наразі найбільш популярним виявився варіант "Створити окрему смугу руху для автомобілів учасників МПР". Так вважають 61% опитаних.

Із значною різницею другу сходинку посіла пропозиція "Створити окрему смугу руху для автомобілів укр. реєстрації" – за неї віддали свій голос 20% читачів.

10% опитаних запропонували свій варіант зменшення автомобільних черг на кордоні. Найпопулярніші з них, зокрема, такі:

  • "створити окремі смуги ще на під′їзді до кордону, а не на самому кордоні";
  • "найкраще, коли б ДІЙСНО на кордоні МПР пускали ТІЛЬКИ в одну полосу, так як це є з боку поляків. А в інші полоси КАТЕГОРИЧНО не пускати ні "від Івана Івановича", ні за "пропуски" у вигляді грошових знаків. Тоді питання закриється саме з МПР. І якщо черги на інших полосах будуть, то МПР буде вже ні при чому";
  • "забрати МРГ взагалі";
  • "збільшити штрафи за сигарети і конфісковувати авто...а не брати хабарі";
  • "збільшити кількість днів для перебування на території України транспортних засобів на іноземній реєстрації, або ж щоб прийняли закон "не хочеш катати машину- плати";
  • "заборонити перетинати кордон в одному і тому ж пункті частіше ніж раз на 7 днів";
  • "окрему смугу для автомобілів на українській реєстрації";
  • "просто посадити всіх корупціонерів і БІЛЬШЕ і ЕФЕКТИВНІШЕ ПРАЦЮВАТИ";
  • "збільшити тривалість транзиту, створити окрему смугу MRG, поставити озброєних прикордонників та камери спостереження ще за 2 км до переходу (зі загальним доступом онлайн)".
Найменш популярним виявився варіант "Відкривати більше нових пунктів пропуску через кордон". Так відповіли 8% читачів.
На сьогодні, 25 листопада, участь вопитуванні взяли 3 312 людей.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.11.2016 17:16
Переглядів2138
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:30
30.11.2016
Володимир
Підняти рівень життя! Посадити хабарників - з обовязковою конфіскацією майна їх, їхніх жінок/чоловіків, батьків, дідусів, коханок і прибиральниць. А нових - розстрілювати. Ніщо так не мотивує - як страх за свою шкуру.
16:08
27.11.2016
Андрій
В корінь подивіться ! Навіщо сплачувати в бюджет Польщі розмитнення авто (зі свого прикладу) ? Якого гавновиробника захищати в Україні ??? Закон захищає олігархічний бізнес, рятує їхні мільярдні прибутки, а народ якось "викручується". Подуріли всі геть ! Вихід єдиний - дозволити ввезення вживаних автомобілів з Європи, сплативши 200-500 дол., залежно від автомобіля в ДЕРЖАВНУ КАЗНУ, не в кишеню злодію, зауважте ! Нехай люди багатіють, нехай бюджет наповнюється, скільки вже можна годувати олігархів ????!!!!
15:58
27.11.2016
олег
Забезпечити людей роботою і гідною зарплатою. Пенсіонерам гідну пенсію. В такій спосіб вирішиться проблама.
07:52
27.11.2016
волинянин
Пропускати в польшу раз на добу автомобіль, а не особу за кермом, як зараз.
22:13
25.11.2016
Лучанка
Окрему смугу для МПР.
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг