Мінус корупція, плюс гроші: іспанський посол зустрівся з бізнесменами Волині

У рамках "Україно-іспанського бізнес форуму" Луцьк та компанію "Modern-Expo" відвідав досвідчений дипломат, діючий посол Іспанії в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне.

Провели подію ТзОВ "Альфа Інжиніринг" разом із співорганізаторами ТзоВ "Автовест Груп" та групою компаній "Модерн-Експо" у п'ятницю, 25 листопада,

Перед початком офіційної частини всі охочі мали змогу поспілкуватися за чашкою кави. Саме цим і займалися почетні гості, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк та ректор СНУ Ігор Коцан й співорганізатори заходу Петро Пилипюк та Сергій Мостенець. Згодом прибула іспанська делегація, яку словами "buenos dias" зустрів генеральний директор "Модерну" Петро Пилипюк.

"Nice to meet you", – привітав бізнесмен дипломата та обмінявся із ним візитівками.

"Buenos dias", - привітав Пилипюк іспанського дипломата...

...посол Херардо Анхель Бугайо Оттоне прибув разом із дружиною...

...та обмінявся візитівками з бізнесменом

Після орієнтовно ще 15-ти хвилин неформальних розмов присутніх запросили до конференц-залу, де керівник "Автовест Груп" Сергій Мостенець розпочав форум.

Перед самим початком до усіх приєднався заступник Луцького міського Тарас Яковлєв, про що голосно сповістив Петро Пилипюк...

...згодом Сергій Мостенець розпочав форум

Після привітань від представників влади слово надали послу Іспанії, який зазначив, що в Україні дуже високий рівень освіти, і це дуже добре. При цьому він відзначив очевидне явище для всіх, а саме – високий рівень корупції. Дипломат зауважив, що подібне спостерігається в Росії, проте ми, на відміну від них, намагаємося від цього очиститися.

"Якщо ви хочете заробляти гроші, працюючи з Європою, вам потрібно позбуватися корупції. Іспанські бізнесмени неодноразово приїздили до України, проте змушені були тікати, побачивши, що тут робиться", – підкреслив чоловік.

За виступом співвітизником уважно спостерігав торговий аташе Іспанії...

...а дружина посла активно фільмувала

Після іноземця час для виступу отримав представник наукової еліти – ректор СНУ Ігор Коцан, який зауважив, що економіка не може розвиватися без науки, та підкреслив подібність Іспанії та України.

"Це фактично однакові держави. Основні галузі економіки в Іспанії: індустрія, туризм та спорт. Там дуже люблять футбол, як і у нас, Іспанія – чемпіон світу 2010 року, думаю, що і ми здобудемо це звання", – сказав освітянин.

Після Коцана форум продовжив Петро Пилипюк, який зосередив свою увагу на працьовитості України та можливості стати "європейським Китаєм".

"Свого часу, маючи фах географа, я зрозумів, що заробити можна тільки в бізнесі. За 23 роки нам вдалося вирости у потужну міжнародну компанію. В Україні можна і треба працювати.Наше обладнання присутнє у 60 країнах, в тому числі й в Іспанії, а починали з заводу, який мав вигляд напівруїни За оцінками наших клієнтів, ми – компанія номер один, яку вони бачили в світі. Я хочу переконати наших гостей, що це зроблено в Україні, нашими руками", – сказав бізнесмен.

Після презентації своєї компанії Пилипюк запросив присутніх на екскурсію цехами заводу та передав керування маркетологу Миколі Жичуку, який продемонстрував гостям виробничі потужності "Modern-Expo".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
25.11.2016 19:20
Переглядів5526
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг