Ягодинська митниця видала майже 2 тисячі сертифікатів на українську продукцію

За одинадцять місяців нинішнього року державний бюджет від роботи митного поста "Ягодин" отримав понад 3 мільярди гривень.

Про це повідомила начальник відділу митного оформлення №6 митного поста "Ягодин" Любов Ілюшик під часзасідання "круглого столу" "Влада і бізнес – партнери" у Ковелі, – йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Любов Ілюшик коротко інформувала про роботу митниці. З набранням чинності економічної частини угоди про вільну торгівлю з Європейським Союзом митницею розпочато процедуру видачі сертифікатів про походження товару форми EUR 1, що дає певні преференції українським виробникам у вигляді звільнення або зменшення ставки в'їзного мита у країни, що входять до зони вільної торгівлі. Видано майже 2 тисячі сертифікатів на українську продукцію.

Зі слів начальника відділу митного оформлення, за цей період значно змінився напрямок українського експорту, його структура і обсяги до країн ЄС. Україна дійсно починає новий діалог з Євросоюзом.

Підприємець, депутат міської ради Святослав Степанюк констатував, що українській продукції дійсно стало значно легше конкурувати на європейському ринку, бо зараз сплачується лише ПДВ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.11.2016 10:33
Переглядів680
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг