На Волині зареєстрували кандидатів на вибори у ще одній громаді

Заболоттівська селищна виборча комісія об'єднаної територіальної громади зареєструвала 101 кандидата у депутати до відповідної сільської ради та 2 кандидатів на посаду сільського голови.

Про це повідомили спостерігачам ОПОРИ 25 листопада.

На посаду сільського голови Павлівської сільської ради об'єднаної територіальної громади зареєстровано 2 кандидатів, висунутих політичними партіями "Блок Петра Порошенка "Солідарність" та "Українське об'єднання патріотів "УКРОП".

Зокрема, боротись за посаду Павлівського сільського голови в рамках виборчої кампанії виявили бажання: Свіржевський Валерій Георгійович (висунутий політичною партією "Блок Петра Порошенка "Солідарність") та Данилевич Сергій Валерійович (висунутий політичною партією "Українське об'єднання патріотів "УКРОП").

Брати участь у перших виборах до Заболоттівської селищної ради об`єднаної громади, які відбудуться 18 грудня, виявили бажання 47 кандидатів у депутати, яких висунули політичні сили – "УКРОП", ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" та "Громадянська позиція".

Крім того, Заболоттівська селищна ТВК під час засідання 24 листопада зареєструвала для участі у виборах 54 кандидати-самовисуванці. Щоправда, у цей же день один з кандидатів, висунутий шляхом самовисування передумав брати участь у виборах і подав відповідну заяву до селищної ТВК з проханням зняти його з реєстрації.

Таким чином, станом на 25 листопада у Заболоттівській громаді за депутатський мандат будуть боротись 100 кандидатів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.11.2016 13:41
Переглядів1042
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-10-2018 21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг