Поділитись:

У Луцьку визначили переможців конкурсу карикатур "Умовні українці" (фото)

Понеділок, 12 грудня 2016, 16:21

Галерея сучасного мистецтва "Арт-кафедра" оголосила переможців конкурсу карикатур "Умовні українці". Конкурс, натхненником якого став Микола Кумановський, – це ще один вияв просвітницької діяльності.

Змагання у жанрі карикатур проводиться щороку, – повідомляють організатори.

Сьогодні авторська графіка і карикатура відходять у минуле. Тож мета створення конкурсу – це виконання завдання "Арт-кафедри", намагання відновити несправедливо забуте мистецтво.

Переможці конкурсу отримали 1000, 800 і 600 грн за призові місця. Третю позицію посіла Богдана Чугай, другу – Микола Шавула. Переможцем став художник-карикатурист, котрий щороку демонструє справжній прогрес в своїй роботі – Леонід Сахнюк. Окрім грошової винагороди, він отримав і особливий подарунок від "Арт-Кафедри" – альбом робіт Миколи Кумановського.

Цей конкурс був дорослим, тож дитячої номінації не було, проте найпершим свої карикатури презентував чотирнадцятирічний Богдан Лугінін. Хлопчик отримав заохочувальний приз – сертифікат на 150 грн в "Адреналін Сіті".

Роботи оцінювали Зоя Навроцька, Віктор Федосюк, Сергій Корсай та інші волинські митці.

Також всі учасники конкурсу отримали сертифікати на відпочинок в "Адреналін Сіті".

"Назва конкурсу "Умовні українці" також певним чином привідкриває його суть: з посмішкою подивитися на недоліки, з посмішкою і з легким серцем виправляти ці недоліки в нашому житті, в нашому соціумі, помічати їх в собі та в сучасниках. Конкурс закликає удосконалювати своє суспільство і робити кращими себе", – зазначила мистецтвознавиця Зоя Навроцька.

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2019
12:00
05 грудня 2019
12:54
04 грудня 2019
03 грудня 2019
02 грудня 2019