Поділитись:

Волинським судам до Дня Миколая вирішили купити кондиціонери

Четвер, 15 грудня 2016, 17:10

13 кондиціонерів для потреб місцевих загальних судів Волинської області вирішили придбати в грудні 2016 року.

Так, територіальне управління Державної судової адміністрації України в Волинській області 7 грудня розмістило оголошення про проведення допорогової закупівлі на кондиціонери на сайті електронної системи публічних закупівель Prozorro.

В управлінні готові викласти за техніку 157,3 тисячі гривень.

Початок аукціону заплановано на 19 грудня. Пропозиції можна подавати до 16 грудня.

Як зазначено в документації, отримати техніку планують до кінця 2016 року.

Начальник територіального управління Державної судової адміністрації України у Волинській області Наталія Коцирій, пояснюючи в коментарі "Конкуренту", чому вони саме зараз вирішили придбати кондиціонери, апелює до постанови Кабінету Міністрів № 65 від 1 березня 2014 року "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету".

Цією постановою, мовляв, протягом тривалого часу забороняли купувати державним установам певний перелік обладнання, в тому числі й кондиціонерів.

"Не так давно внесли зміни і ця заборона була відмінена", – каже Наталія Коцирій.

Посадовиця зауважує, що ці кондиціонери планують придбати на потреби судів, зокрема для серверних кімнат чи камер для тримання підсудних.

Варто зауважити, що у територіальному управлінні Державної судової адміністрації загалом на початку грудня оголосили близько 10 електронних закупівель. Йдеться, зокрема, про закупівлю меблів, телевізорів, технічних засобів фіксування судового процесу, холодильників, турнікетів, сейфів тощо.

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 січня 2020
15:40
11:26
27 січня 2020