Поділитись:

У Луцьку стартував конкурс найкращих ІТ-проектів (фото)

Субота, 17 грудня 2016, 20:54

Лучани, кияни, рівняни, львів'яни та жителі багатьох інших міст презентували у Луцьку понад 20 ІТ-проектів. Конкурс таких ІТ-проектів відбувається лише у чотирьох українських містах – Дніпрі, Одесі, Вінниці та Луцьку.

Зі своїми ідеями у сфері е-демократії вони з'їхалися до Луцька в рамках Креативного вікенду EGAP Challenge Lutsk 17 грудня, – повідомляє Волинський інформаційний портал.

Креативний вікенд триватиме впродовж 17 та 18 грудня. Тож у перший день хакатону учасники презентували свої ідеї експертам та поспілкувалися з менторами, аби почути від них рекомендації щодо удосконалення їхніх ідей.

Серед запропонованих у Луцьку проектів – ідея е-технології для безпечної утилізації опалого листя, онлайн-курси для якісного навчання дітей із соціально незахищених верств населення, додаток, який допомагатиме сповіщати про проблеми міста, кадастрова онлайн-мапа лісництв, навіть індекс для організації органічних горіхових садів та ідеї інших електронних сервісів. До слова, цьогоріч проекти повинні відповідати чотирьом напрямкам – освіта, екологія, агропромисловість та інфраструктура.

Свою ідею щодо впровадження паспорту доріг презентували і директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка та його команда.

Серед менторів, експертів та журі луцького хакатону – CEO компанії IDEIL, засновник Луцького ІТ-кластеру Вадим Махомед, CEO Компанії InternetDevels, віце-президент Асоціації ІТ України Віктор Левандовський, керівник ІТ-департаменту компанії Modern-Expo Костянтин Волков, виконавчий директор Асоціації відкритих міст Михайло Наход, голова організації у ВОГО "Фонд місцевого розвитку" Петро Верзун, координатор EGAP Challenge В'ячеслав Маякін, національний модератор "Єдиної системи місцевих петицій" Володимир Павлюк, екс-директор з розвитку компанії DeNovo Олександр Зачешигрива, керівник проекту Є-data Олександр Щелоков та координатор Програми EGAP у Волинській області Роман Матвійчук.

Як розповів В'ячеслав Маякін, EGAP Challenge значно збільшив свої масштаби. Адже у першому його циклі було 76 заявок, у другому ж – понад 250. Тож експерти обіцяють жорсткий відбір.

Завтра, 18 грудня, команди продовжать роботу над проектами. Ментори та експерти зможуть дати додаткові поради, згодом учасники виступлять із фінальними презентаціями. У фіналі ж визначать та нагородять переможців. Їхні проекти потраплять до інкубаційної програми і матимуть можливість отримати фінансову винагороду для втілення свого стартапу. Призовий фонд конкурсу – 2 мільйони гривень.

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 січня 2020
22 січня 2020
21 січня 2020
11 січня 2020
18 грудня 2019
13 грудня 2019
30 листопада 2019
18 листопада 2019
14 листопада 2019
07 листопада 2019
03 листопада 2019
15 жовтня 2019
09 жовтня 2019